קבוצות הורים

הורה יקר, מה אומר לך הקול הבא?

-    אמאאאא, תגידי לו!
-    "לא בא לי, למה דווקא אני? עוד מעט...
-    תגיד, כמה פעמים צריך להגיד לך

נשמע מוכר? רוצה ללמוד שפה קצת אחרת?

יש מה לעשות!  

איך עושים זאת?
בקבוצת הורים על-פי המודל של א.אדלר, ישנה הזדמנות ללמוד, לשתף ולהתייעץ בנושא גידול וחינוך ילדים, במטרה להעניק לילדינו "כלים" להתמודדות עם משימות חייהם, לחזק את  ביטחונם העצמי וכמובן כדי להעצים את הסמכות ההורית.
 
כל המפגשים חווייתיים, טבולים בהומור ומעניקים התבוננות רחבה ואופטימית בסיטואציות יום- יומיות בהורות.
 
הנושאים בקבוצת הורים לילדים צעירים:
פיתוח בטחון עצמי לילד,
הקניית הרגלים לסדר יום,
התמודדות עם התנהגויות מפריעות ומאבקי כוח
אווירה משפחתית,חוקים וגבולות בבית,
התנהגויות מפריעות
פינוק וחסות יתר
מריבות בין אחים.
ועוד... ועוד....
קבוצות להורי קשב וריכוז ולקויות למידה
האם אתם לקראת תהליך אבחון אצל ילדיכם?
האם גיליתם כי ילדיכם בעל קושי בלמידה או בקשב וריכוז?
האם אתם מתמודדים יום יום עם הקושי בהתמודדות עם ילד בעל קשב וריכוז?

בואו להיות שותפים לקבוצת הורים בעלת מכנה משותף וללמוד כיצד להפוך את ביתכם למקום נעים ושליו, להיות הורים מכילים, סבלניים ומתקשרים עם ילד מדהים שחווה חוויות קצת אחרות בחיים. הפכו אתם להיות הורה מאמן בביתכם ותשיגו תוצאות מדהימות במהירות.

 
 
10 מפגשים חד שבועיים בהם תקבלו כלים פרקטיים להתמודדות במצבים יומיומיים המאפיינים ילדי ADHD, לפרטים נוספים: 054-5222289

* מודל הורה כמאמן ניתן ללמידה בקבוצה  או בהדרכת הורים פרטנית.

**  ניתן לפתוח קבוצה באזור מגורכם, אתם רושמים לפחות 10 משתתפים ואני באה אליכם.

בנימה אישית:
בגיל 37 אם לשלוש בנות, חשבתי שיש לי אינטואיציות טובות, הרגשתי נוח ובטוח ובגדול הייתי מרוצה מעצמי. בגדול. לעיתים, במצבים מסוימים הרגשתי חסרת שקט. כיוון שאני אוהבת להעמיק בתחומים שמעניינים אותי וחשובים לי הלכתי לקבוצת הורים. במהלך הלימודים בקבוצה הבנתי שאני דווקא צריכה עזרה. הבנתי מהן השאלות שאני צריכה לשאול והבנתי שאני רוצה יותר בשביל הילדות שלי. הבנתי שאם אני רוצה ל'הוציא מעצמי עוד כאדם, הדרך לצמיחה האישית שלי צריכה לעבור דרך ההורות שלי. פחדתי שעד שאשתפר ואלמד את המקצוע 'אמא', הילדים שלי כבר יגדלו ויהיה מאוחר מדי. מאז סיימתי מסלול בחינוך בסמינר הקיבוצים, אני בוגרת מכון "אדלר" בהנחיית קבוצות עם התמחות גם בהנחיה פרטנית של הוריםוהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידהצמחתי, שיפרתי את כישוריי כאם ואני זוכה ללוות הורים במסע ההורות שלהם ומאושרת מהבחירה שעשיתי.  כמנחת קבוצות, מדריכה ומאמנת אני מקדמת חלום אישי וחזון של השכלה הורית נגישה לכל הורה.

כאם לשתי בנות קשב וריכוז, ולאחר שבאמצעותן גילית את קיום הקשב והריכוז (ADHD) גם אצלי, אני מקדישה הרבה מתחום התפתחותי בשנים האחרונות להתפתחות והבנה בתחום. כמאמנת מוסמכת פיתחתי יחד עם תאוריות ופסיכולוגיה התנהגותית מודל להבנייה ויישום של תהליך הקשב והריכוז.
גיליתי שהרבה הורים כשמתחילים לבדוק את הנושא, נתקלים בקושי רב לאחד ולחבר בין הממשקי הרבים של טיפולים שונים, אבחונים, הקניית מיומנויות חברתיות ואחרות ועוד. שלבתי בין לימודי ב Emotion ללימודי ההסמכה שלי בתחום הקשב וריכוז במכון אדלר ובפסיכולוגיה חיובית ופיתחתי את שיטת הורה כמאמן, מודל המאפשר להורים להיות מאמנים במשפחתם ולנהל בצורה רגועה ושלווה תהליכים שגרתיים של יום יום שנהיים מסובכים יותר כאשר מדובר בלקויות קש וריכוז, למידה ועוד.

אני מזמינה אתכם 'לנצל' את ההזדמנות שניתנה לכם ולהירשם לקבוצות. בואו לבד, בואו עם חבר או חברה, עם בן הזוג או בלי בת הזוג, ליהנות מחוויה של למידה משותפת עם הורים כמוכם, באווירה נעימה, תוך הרחבת ארגז הכלים המעשיים שלכם (ואולי גם זוית ראייה).

הורה כמאמן

שרון דור - בן חורין, חופשי להיות, רחוב קיבוץ גלויות 49, הרצליה, 46246, 054-5222289, sharon@freetobe.co.il