אודותי

אני מאמינה כי לכל אדם מגיע לחיות את חייו מתוך הגשמה עצמית במעגלי הסבבים אותו – אהבה עצמית, זוגיות, משפחה, עבודה והתפתחות רוחנית. אני מאמינה שזו עבודה יומיומית והיא אפשרית וניתנת ללמידה בכל שלב בחיים. 

נעים מאוד, שמי שרון דור - בן חורין, רעיה ואם לשלוש בנות מקסימות, יחד איתם אני עוברת מדי יום את מסע חיי בסופות, ברעמים ובברקים וגם בשקט, באהבה וברוך. כל יום מחדש אני לומדת לפתח את שריר החמלה, האהבה, ההקשבה וההכלה, להתבונן ולהבין שיש דרכים רבות להשיג את מבוקשי בחיים ולבחור בדרך הנעימה ביותר עבור כל הצדדים, דרכה אני יכולה להשיג את מבוקשי מבלי לפגוע באחרים ואפילו להוציא אותם מרוצים ומאושרים לא פחות ממני.

אני מאמינה כי הכל מתחיל בבית, אנחנו לומדים להיות מי שאנחנו בחיים האישיים, המקצועיים, הזוגיים, ההוריים והחבריים מתוך המקום בו נולדנו וגדלנו.
מתוך אמונתי הגדולה הזאת, אני רואה את מקום היחסים ממש כשליחות ומתמחה בתחום זה מזה שבע שנים.
במשך 15 שנים עסקתי בתחום השיווק, סיימתי תואר ראשון ותואר שני הניהול ושיווק, עבדתי עם אנשים רבים ואהבתי זאת מאוד, אבל הרגשתי שאני עוסקת יותר במוצר ופחות באנשים. החלטתי לעשות שנוי ופניתי לתחום האימון, ייעוץ והנחיה. 

פניתי לתחום האישי יותר, עשיתי תואר נוסף בחינוך, למדתי ורכשתי תעודת מנחת הורים וזוגות במכון 'אדלר' והוסמכתי כיועצת משפחתית וכיועצת בתחום הקשב והריכוז. למדתי לימודי אימון מתקדמים ב Emotion, הכוללים אימון אישי ואימון זוגי,  ועברתי  קורסי העשרה רבים.
המלאכה לא תמה, אני תלמידה נצחית מעשירה עצמי עוד ועוד, ומוכנה  יותר מאי פעם לסייע למשפחות באמצעות אהבתיהגדולה והמסירות שאני חשה כלפי הורים וילדים באשר הם. הנחיית סדנאות, הרצאות ובעיקר אימון וייעוץ משפחתי וזוגי הם הכלים שעומדים לרשותי על מנת ליצור מחר טוב יותר עבור הורים, ילדים והחברה שבה כולנו חיים.

אני מונעת מניסיון רב גם כרעיה, אם וגם כאשת מקצוע בעלת יכולת הקשבה והכלה,גמישות ויכולת להתאים את עצמי לצרכי כל הורה בגובה העיניים,אימון, ליוויוהנחיית סדנאות עבורי כיום הוא דרך חיי, עיסוקי ומקצועי. החזון שלי להביא אנשים נוספים להגשמה וליצירת יחסים שלווים, אוהבים ומהנים בחייהם ממלאים אותי שמחה ואופטימיות.

אני מאמינה שהורים שטוב להם יגדלו ילדים מאושרים.

מה אני מציעה? 

>> קבוצות הורים לגיל הרך ולגיל ההתבגרות

>> קבוצות הורים והדרכה לילדי קשב וריכוז

>> הדרכה אישית ואימון הורים

>> אימון אישי וזוגי

>> אימון לבני נוער

>> מפגשי ייעוץ חד פעמיים - גם בטלפון!

>> הרצאות להורים ולאנשי צוות בגנים ובבתי ספר:
תקשורת מקרבת, להיות הורים בחברה המודרנית, ילדי דינמיט,
חוקים וגבולות, פינוק, יחסים בין אחים, יחסים עם חברים ועוד.


>> מעגלי אמהות (אחר לידה ואמהות ובנות מצווה)


לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר: 054-5222289
שרון דור בן חורין
אימון וייעוץ טלפוני:
ישנה דרך נוספת להגיע אלי, אם לא נוח לכם להגיע להרצליה, דרך הטלפון! בשיחה ממוקדת אתם יכולים לפגוש אותי דרך הטלפון ולקבל מענה מיידי. היתרונות ברורים: - הרבה יותר פשוט לוגיסטית - אתם לא צריכים להגיע אלי לקליניקה בהרצליה אלא יכולים לשבת ליד טלפון / מחשב בכל מקום בו תבחרו ולנהל עימי שיחה - ההתמקדות כולה בשפה - כמאמנת אני מיומנת להקשבה יוצאת דופן. בשיחת טלפון ההקשבה מתעצמת ונקייה לשמוע את שפת המתאמן שמשרתת אותו בחייו. - פורץ גבולות גלובאליים - יש לי מתאמנים שגרים בחו"ל! כן, הם פותחים איתי שיחה בסקייפ אחת לשבוע ולמרחק הגאוגרפי ביננו אין כל משמעות! אתם מוזמנים להתקשר ולנסות 
 
שרון דור - בן חורין, חופשי להיות, רחוב קיבוץ גלויות 49, הרצליה, 46246, 054-5222289, sharon@freetobe.co.il